KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 15229190
*
nr 1522 9190
Grafiskt blad
Oidentifierad konstnär. Modell. Blindstempel, Marées-Gesellschaft. Bladets mått: 18x24 cm, yttermått inklusive ram: 29x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 februari 2023
kl 20:38:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/2 01:34:47
1
300 kr
16/2 17:23:02
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blindstempel grafiskt blad marées-gesellschaft modell vattenfärg
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Grafiskt blad
nr 1522 9190
Grafiskt blad
Oidentifierad konstnär. Modell. Blindstempel, Marées-Gesellschaft. Bladets mått: 18x24 cm, yttermått inklusive ram: 29x35 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/2 01:34:47 | 1 | 300 kr |
16/2 17:23:02 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blindstempel grafiskt blad marées-gesellschaft modell vattenfärg
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27